Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje
Kokybiški langai yra ne tik gražūs, bet ir padeda taupyti namų šilumą šaltuoju metų laiku. Sandarumas šiuo atveju yra labai svarbus. Sostinėje vyksta daugiausia statybų ir pastatų renovacijos darbų. Taigi, plastikiniai langai Vilniuje tampa perkama preke. Svarbu tik pasirinkti tinkamus.
Ieškant naujų langų ar rengiantis pakeisti senuosius tenka susidurti su daugybe klausimų. Pirkėjui svarbi spalva, medžiagos, kokybė, sandarumas, garso izoliacija ir kaina. O kaipgi įmonė, kuri prekiauja langais ir juos montuoja? Kaip matome, tai nėra toks paprastas veiksmas, kad per kelias minutes galėtume įsigyti tinkamus langus.
Populiariausi yra baltos spalvos trijų stiklo paketų plastikiniai langai. Tarp stiklo esantys tarpai užpildomi argono dujomis, kurios pagerina šilumos izoliacijos savybes. Dažnai tenka rinktis ne tik populiariausias prekes, bet ir tokias, kurios pritaikytos individualiu atveju. Galbūt Jūsų buto langai yra tiesiai prie pagrindinės sostinės gatvės? Triukšmas kartais tikrai erzina, ypatingai vakarais, kuomet norisi atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos. Specialistai pataria rinktis plastikinius langus su garso izoliacija. Tokie langai gaminami iš specialaus stiklo, kuris yra nepralaidus garsui. Namuose taps ramu ir jauku.
Plastikiniai langai Vilniuje siūlomi daugelyje įmonių. Renkantis dėmesį atkreipkite ne tik į kainas, bet ir į garantijas. Jei ji suteikiama 5 ar 10 metų, tai pirkinys tikrai vertas dėmesio. Rėmas ir varčia turi būti tvirtos konstrukcijos. Šilumos varža neturėtų viršyti 1,7 W/m2K. Viskas priklauso nuo to, kaip gerai yra apšiltintas namas. Pavyzdžiui, pasyviam namui langų šilumos varža bus apie 0,8 W/m2K. Negalvokite, kad senos statybos bute sumontavus štai tokius langus bus pasiekti geriausi rezultatai šalčiausiu metų laiku. Tai netiesa. Tokiame bute tikrai neverta mokėti tiek daug už tokius gerus langus. Kiekvienu individualiu atveju reikėtų konsultuotis su specialistais, kurie įvertins šilumos nuostolius ir pasiūlys geriausiai tinkančius langus. Tik taip bus užtikrintas aukščiausias rezultatas. Verta paminėti ir apie langų montavimo svarbą. Tinkamai atlikti darbai padės užtikrinti gerus rezultatus, todėl šiuos darbus patikėkite profesionalams, o ne tiems, kurie neturi reikiamų žinių ir praktinių įgūdžių.

Taip pat skaitykite:

Įsigydami kokybiškus plastikinius langus tikrai nenusivilsite. Tai labai gera investicija norint šiltai gyventi šaltą žiemą bei taupyti pinigus, kurie būtų skiriami šilumai. Tinkamai parinkti langai ir teisingas montavimas duos puikius rezultatus. Aukšta kokybė tikrai nenuvils ir dar daug metų galėsite džiaugtis gerais langais.

Straipsnis parašytas: 2014-07-26