Pigūs skrydžiai iš Palangos

Pigūs skrydžiai iš Palangos

Neretai sakome, kad Palangoje atostogauti nėra labai pigu, bet iš šio miesto gan nebrangiai galima aplankyti kitas šalis, kur savaitė poilsio tiek daug ir nekainuoja.

Suprantama, kad Palangos oro uostas be galo didele skrydžiu gausa pasigirti negali, Kaunas bei Vilnius čia turi pranašumų. Nors iš Palangos oro uosto yra net keturi tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą, Rygą, Maskvą, Oslą. Atrodo, kad nedaug, bet kitus Europos miestus galima pasiekti jungiamaisiais skrydžiais. Akivaizdu, kad vieną ar kitą kelionę tenka planuotis pakankamai anksti, bet galutinė skrydžio kaina tampa pakankamai nedidelė.

Nereikia pamiršti ir kito fakto, kad kelionė į Vilnių ar Kauną kainuoja. Tenka rūpintis jos išlaidomis, o jei keliaujama su savo transportu, tada teks susimokėti ir už jo saugojimą. Iš pradžių atrodžiusi išvyka, labai greitai tampa ne tokia ir pigia. Ignoruoti Palangos oro uosto teikiamos paslaugos nedera, jis padeda ne tik su sutaupyti, bet ir mėgautis nebrangios kelionės malonumais.

Taip pat skaitykite:

Juk keliauti lėktuvu yra patogu. Didelius atstumus galima įveikti gan greitai, o šis keliavimo būdas tapo finansiškai palankus. Žinoma, jei žmogus nebijo persėsti iš vieno reiso į kitą, tai visus didžiuosius pasaulio miestus gali pasiekti iš gan kuklaus pajūrio oro uosto. Vietiniai gyventojai šią tiesą žino ir nebijo savo keliones pradėti Palangoje.

Aviabilietai – kokia nauda keliautojui

Pigių skrydžių nauda – akivaizdi. Deja, tenka susidurti ir su tam tikromis problemomis, tai bilietai. Juos kartais keleiviai gan greitai išgraibsto, norimo skrydžio nelieka, tada tenka mokėti šiek tiek daugiau. Papildomi pinigai lėktuvo bilietui iš karto sumažina kelionės biudžetą, o būdami svečioje šalyje ne visada norime akylai taupyti. Save reikia ir palepinti, tik teisingas kelionės vietos pradžios pasirinkimas, leidžia mėgautis kelionės malonumais.

Aviabilietai pigiau – ar galima rasti tokių bilietų Palangos oro uoste?

Palangos oro uosto dangų beveik kiekvieną dieną raižo lėktuvai, čia keleivių srautai yra šiek tiek mažesnis, tad asmuo gali be didelių rūpesčių pasirūpinti velniškai pigiu lėktuvo bilietu. Neretai stambių miestų gyventojai pavydi pajūrio žmonėms, nes mažesnis klientų srautas, sumažina ir lėktuvo bilieto kainas.

Keliauti reikia, kelionės padeda atsigauti bei susipažinti su margu pasauliu. Tada ir kasdieniai rūpesčiai ar darbai sąžinės taip smarkiai negraužia. Jei gyvenate pajūrio regione, nebijokite ir naudokitės pigių skrydžių pasiūlymais iš Palangos. Kainos jus tikrai nustebins.