Pigiai ir dar į Paryžių

Pigiai ir dar į Paryžių

Paryžiaus žavesys niekada neblėsta kai tokią galimybę suteikia aviabilietai

Yra pasaulyje miestų, kuriuos dera ar net privalu bent vieną kartą gyvenime pamatyti. Jei būtų sudaromas tokių miestų sąrašas, tai Paryžius, greičiausiai, kad užimtų pirmąją poziciją.

Nereikia per daug kalbėti apie paryžietišką žavesį, geriau pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais ir savo akimis išvysti šį istorijos ir meilės kupiną miestą. Nesvarbu net metų laikas, kuriuo čia apsilankysite. Net lietus ar kaitri saulė nesugadins išvykos, nes tai nepakartojama Europos erdvė, kuria susižavi milijonai turistų iš viso pasaulio.

Aviabilietai į Paryžių skelbiami kasdien ne todėl, kad tokie, bet todėl, kad bilietų kainos šiam reisui ženkliai nukrito.  Kur juos galima susirasti ir kaip rezervuoti. Tai nėra sudėtinga, tiesiog susiraskite pasiūlymus skiltyje pigūs skrydžiai į Paryžių, peržiūrėkite visas siūlomas datas ir kainas ir oplia, planuokitės. O tam, kad bilietai atsidurtų Jūsų kišenėje ir nekainuotų daug, rinkitės labai patogų pirkimo būdą, kurį siūlo aviabilietai internetu. Internetu, ne tik, kad neišleisite papildomų lėšų kelionei į oro uostą bilieto pirkimui, bet dar ir sutaupysite labai daug laiko. Nepamirškite to 😉

Vieno atsakymo, kodėl žmonės susižavi Paryžiumi, kaip ir nėra. Vieni meilę įgijo skaitydami skirtingus literatūrinius kūrinius, kiti stebėdami filmus kino salėse, treti vartydami nuotraukų albumus. Akivaizdu, kad priežasčių netrūksta. Paryžiuje gali pritrūkti tik laiko, nes jis čia skrenda gretai. Čia visada norisi sugrįžti, bet šiais laikais, tai jau ne problema, nes pigūs skrydžiai yra dažni, jų daug, o kainos visada vilioja sugrįžti į šį romantikos kupiną miestą.

Sugrįžti čia apsimoka, nes Paryžius turi viską. Jis kupinas istorijos ir pasakojimų, matė ir juodžiausias ir pačias smagiausias Prancūzijos dienas. Čia sutiksite monumentus, kurie jus bent akimirkai nuskraidins į tam tikrą epochą. Centrinėje miesto dalyje būsite apsukti nepakartojamos architektūros. Rūmai, katedros, bažnyčios, katakombos bei kapinės leis suvokti miesto didybę, o galerijos, muziejai supažindins su garsiausiais meno kūriniais bei įvykiais.

Taip pat skaitykite:

Paryžius – persmelktas skirtingų kultūrų, nuomonių bei požiūrių. Jums patinka opera? Ja galite pasimėgauti, o gal mėgstate jazo ar populiarios muzikos koncertus. Jie čia vyksta. Sporto arenos kviečia užsukti į skirtingus mačus, o mados mylėtojai tiksliai žino, kada šiame mieste dera atsidurti.

Paryžiuje nebijokite vaikščioti, tik taip įmanoma jį pažinti, užuosti ir susirgti begaline meile jam. Parkai ir sodai, ėjimas palei upę, stovėjimas ant tiltelių, tada atrodo, kad gyvenimas gražus ir geriau būti negali. Gali! Tereikia sulaukti saulėlydžio ir stebėti, kaip greitai Paryžius įgyja kitą atspalvį, pasikeičia koloritas, saulės spinduliai pradeda savo intensyvų šokį, o aikštės tampa dramatiškomis scenomis. Tai didingasis Paryžius, kuriuo susižavi tūkstančiai žmonių. Miestas su savo paslaptimis ir unikaliu gyvenimo būdu. To niekur nesurasite. Atvykite čia, susirgsite ir dar ne vieną kartą sugrįžkite.

Straipsnis parašytas: 2014-08-08