Nori sutaupyti? Pildyk spausdintuvo kasetes

Nori sutaupyti? Pildyk spausdintuvo kasetes

Būtų nuostabu, jei spausdintuvas galėtų veikti greitai, tyliai, o rašalas jame niekada nesibaigtų. Deja, taip nėra. Laikas nuo laiko susimąstome apie savo turimo prietaiso būklę. Taupome spausdindami ir visomis įmanomomis priemonėmis velniškai brangų rašalą.

Yra žmonių, kurie drąsiai naudoja savo įtaisus ir nesuka galvos dėl išlaidų. Paslapties čia nėra, tereikia praverti spausdintuvo kasečių pildymo paslaugas teikiančios parduotuvės duris. Jų yra visur, dauguma turi ir savo internetinius tinklapius, kur pateikiama informacija apie pildomas kasetes, jų kainos ir įvairūs naudingi patarimai ar kartais vykstančios akcijos.

Puikiai žinoma, kad rašalinė mini spausdinimo mašina, kurioje pasibaigė rašalas – bevertė, nes ji negali atlikti jokio darbo. Rašalas pasibaigia visada, net jei ir mažai jį naudojate, kartais geba ir sudžiūti. Kritikuoti šios technologijos neverta. Žinoma, su panašiomis problemomis lazeriniai spausdintuvai nesusiduria, bet teisingai pasirinkus ir tinkamoje vietoje įsigijus eksploatacines medžiagas (rašalą), galima juo naudotis ilgai ir nuobodžiai.

Pildydami rašalus ar tonerius saugome ne tik gamtą, bet ir savo piniginės turinį. Originalios kasetės yra velniškai brangios, o kokybė retai kada skiriasi. Žinoma, tam tikruose spaudos darbuose skirtumus galima pastebėti, bet retas asmuo namuose spausdina nuotraukas ar plakatus. Šiuos darbus patikėkime profesionalams, nes taip ir pigiau bei racionaliau.

Pasinaudoti pildymo paslauga nesudėtinga, tereikia savo senas ir pasibaigusias kasetes nunešti į parduotuvę ir po kelių minučių galėsite keliauti namo su kitomis, jau pilnomis rašalo. Spausdintuvas jas atpažins, galėsite ir toliau naudotis savo turimu spausdintuvu. Pirkti naujo prietaiso niekas nenori, nebent jis sugenda. Kitu atveju, tai tik tuščias laiko ir pinigų švaistymas.

Taip pat skaitykite:

Kasečių pildymas leidžia tikrai sutaupyti, vieni teigia, kad iki 70 proc., kiti drąsiai žada ir visus 80 proc. Tiesos čia tikrai yra, išlaidos sumažės bent jau 30-40 proc., tai nenuginčijamas faktas. Prasmės pirkti naujus gaminius, kaip ir nėra. Nebent mėgstate permokėti ar vis dar nesugebate tinkamai ir protingai išleisti savo pinigų.

O kasečių perdirbimas ir pildymas padeda sukurti naujas darbo vietas. Akivaizdu, kad šiuo žingsniu žmogus remia vietos verslą, tai žinoti visada yra malonu.

Straipsnis parašytas: 2014-06-19