Anglu kalbos kursai – Klaipėda siūlo kokybiškai

Anglu kalbos kursai – Klaipėda siūlo kokybiškai

Ne paslaptis, kad nuo Lietuvos nepriklausomybės išsikovojimo ir atkūrimo, šalyje daug kas keitėsi. Atsirado didesnės ir platesnės galimybės ne tik elgtis laisviau, bet ir pradėti savo verslą. Lietuva į stojo ir į NATO bloką bei Europos sąjungą, kas dar labiau sustiprino galimybes po Europą keliauti ne tik laisviau, bet ir be vizų ir saugiai.

Būdamas jaunuoliu, kai dar lankiau vidurinę mokyklą LTSR laikais, tokia jau ta mano istorija, visose vidurinėse, anglų kalba buvo kaip antrarūšė, nes pirmąja užsienio kalba buvo akcentuojama rusų. Todėl ir aš buvau pasidavęs aplinkos įtakai ir rusų kalbą mokiausi ženkliai geriau, nei anglų, kuo vėliau pasigailėjau, nes subrandinus mintį verslauti ir pradėjus keliauti į kitas šalis verslo klausimais, susidūriau su anglų kalbos barjeru. Žinoma, anglų kalbos pradmenys buvo įdiegti mano galvoje, bet to nepakako, kad laisvai galėčiau užmegzti kontaktus su užsienio verslininkais ir su jais susitarti su jų šnekamąja kalba – anglų.

Be anglų kalbos žinių ilgai netraukiau, greitai trūko kantrybė ir nusprendžiau pasiieškoti kas galėtų mane pamokyti anglų kalbos. Ieškodamas atradau ir gavau labai daug visokiausių pasiūlymų, kurie skelbia, kad anglu kalbos kursai Klaipeda neatsilieka kokybe nuo kitų miestų, todėl būtinai verta pasirinkti šiuos pasiūlymus. Suprantama, kad rinkausi ne pamokų kainą, o kokybę, todėl tikėjausi, kad mano pasirinkti anglų kalbos kursai Klaipėdoje padės man ne tik įtvirtintas jau turimus pradmenis, bet ir įkals į galvą daugiau žinių, kurias, kaip nebūtų gaila, praleidau per savo vaikišką naivumą ir nenorą mokytis bei tobulėti.

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje vyko labai sklandžiai, net pats nustebau, kad viskas taip greitai praėjo, o mano žinių bagažas anglų kalba net padvigubėjo. Bet prieš tai noriu pasidžiaugti, kad priešingai, nei aš galvojau, nebuvau visiškas nevykėlis. Atvirkščiai, buvau maloniai nustebęs, kai atlikęs anglų kalbos testą, kad su dėstytojais nustatytume koks mano žinių lygis, sužinojau, kad jis yra B1, ką reiškia, jos esu pažengęs anglų kalbos žinovas ir man nereikės mokytis abėcėlės. Juokauju dėl abėcėlės žinoma, bet smagu, kai savikritika nepasitvirtina visu 100%, o rezultatai būna ženkliai geresni. Kai anglų kursai Klaipedoje ėjo į pabaigą, paskutine pamoką taip pat atlikome testą, kuris parodė, jog iš B1 lygio, mano žinios pasikeitė ir peršoko į B2. Didžiavausi savimi, nes pradžioje mano pasirinkti anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje buvo man per lengvi, kaip nustatė pedagogai, kurie pasiūlė man išspręsti anglų kalbos testą lygiui nustatyti.

Taip pat skaitykite:

Savo pasiekimais labai džiaugiuosi, nes į kalbos kursus ėjau rimtai susikaupęs, subrandinęs mintis, kad trūk plyš reikia išmokti ir pasitobulinti, nes nuo to priklauso visa mano šeimos ateitis. Versluti užsienyje be anglų kalbos žinių beveik neįmanoma.