Palydovinė signalizacija

Palydovinė signalizacija
Kiekvienas automobilio savininkas supranta, kaip svarbu turėti patikimą jo apsaugą. Tai leidžia ramiai miegoti naktimis ir komfortiškai jaustis dienomis. Palydovinė signalizacija yra viena iš patikimiausių apsaugos priemonių, kurią renkasi vis daugiau vairuotojų.
Kuo ji tokia naudinga? Labiausiai automobilių savininkus džiugina tai, kad net ir vagims pavykus pavogti automobilį, signalizacija, kuri yra palydovinė, turi siųstuvus, kurie vagystės atveju aktyvuojasi ir siunčia signalą apie buvimo vietą savininkui. Visai nesvarbu ar vagys su automobiliu Lietuvoje ar kitoje užsienio valstybėje. Palydovo siunčiama informacija pasiekia vartotoją iš bet kurios vietos. Teisėsaugos institucijų darbuotojai greitai reaguoja į vagystę ir žinodami buvimo vietą sulaiko nusikaltėlius, o transporto priemonę grąžiną savininkui. Net jei automobilis bus slepiamas konteineryje iš metalo ar po žeme – siųstuvas siųs signalą. Taigi, jos paslėpti tikrai nepavyks. Tam, kad tokia signalizacija veiktų patikimai, būtina tinkamai ją sumontuoti. Tuo turėtų pasirūpinti profesionalūs specialistai. Tik tuomet ji veiks sklandžiai. Lietuvoje ši apsaugos sistema pasiteisina ir, jei vagims pavyksta pavogti automobilį, tai jis greitai grąžinamas teisėtam savininkui. Net ir draudimo kompanijos palydovinę signalizaciją įvardina, kaip vieną iš patikimiausių priemonių apsaugoti savo turtą. Renkantis, kaip apsaugoti transporto priemonę, galima rasti daugybę būdų. Signalizacijų yra pačių įvairiausių. Kiekvienas renkasi pagal poreikius ir kainą. Verta atminti, kad kuo brangesnis automobilis, tuo daugiau reikės investuoti į jo saugumą. Brangus automobilis gali būti ne tik tas, kuris yra naujausias modelis, tačiau ir tas, kuris Jums morališkai labai svarbus.

Taip pat skaitykite:

Palydovinė signalizacija daugeliui tampa tikru išsigelbėjimu nuo nuolatinės baimės, kad Jūsų automobilį gali pavogti ir Jūs jo daugiau nepamatysite. Tai sistema, kuri laikoma viena iš patikimiausių. Juk įvykus vagystei ypatingai svarbus greitas ir operatyvus vietos nustatymas, ir vagių sulaikymas. Jei nežinote, kur ieškoti transporto priemonės, kuri tapo nusikaltėlių grobiu, tai tikimybė rasti sumažėja. Štai kodėl taip svarbu turėti tokią apsaugą, kuri realiu laiku gali perduoti informaciją su tiksliomis buvimo vietos koordinatėmis. Duomenis gali gauti ne tik savininkas, bet ir pasirinkta apsaugos tarnyba, kuri tuoj pat reaguos į vagystę.
Kiekvienais metais automobilių vagysčių statistika tikrai nedžiugina. Visais įmanomais būdais savininkai kovoja prieš ilgapirščius vagis. Pasirinkus patikimas apsaugos priemones galima juos atbaidyti nuo savo brangaus turto – automobilio, o įvykus vagystei greitai reaguoti ir juos sulaikyti bei susigrąžinti savo transporto priemonę.

Patalpinta: 2014-08-16