Vaikų nameliai – kaip pasirinkti

Vaikų nameliai yra paskutinių kelių metų vis populiarėjanti prekė. Vaikų žaidimas lauke ir gryname ore džiugina tėvus, o vaikams suaktyvina fizinį aktyvumą. Tačiau kaip pasirinkti ir kokį pirkti, toks klausimas tampa dideliu iššūkiu daugeliui tėvų. Tad, turime Jums parengę keletą patarimų, kaip išsirinkti iš visos gausos tinkamiausią medinį namelį.

Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Vaikų nameliai iš medžio yra ne naujiena Lietuvos rinkoje. Jų populiarumas auga kelis metus iš eilės, nes mediniai vaikų žaidimo nameliai Mazyliopalepe.lt suteikia ne tik džiaugsmo vaikams, bet padeda ir tobulėti bei stiprinti fizinę savijautą. Tačiau vienas pagrindinių klausimų tėvams kyla dėl pasirinkimo. Tam, kad medinį namelį būtų patogiau pasirinkti yra keli žingsniai, kuriuos sekant galima pasiekti itin praktišką sprendimą. Tik svarbu atminti prieš perkant, atsižvelkite į savo vaikų nuomonę, jei jie yra pakankamo amžiaus tokiems pokalbiams ir mediniai nameliai vaikams tarnaus atitraukiant juos nuo išmaniųjų įrenginių ir telefonų.

Naudinga pasidomėti:

Kaip išsirinkti medinį namelį vaikams

  • Pirmiausia išsiaiškinkite, kokį biudžetą galite skirti šiam pirkiniui. Jau vien taip atkris keletas variantų, kurie bus per brangūs pagal Jūsų galimą skirti sumą. Jau čia išsigryninsime variantus, kurie būtų prieinami būtent finansiškai ir medinių namelių kaina nebūtų per didelė. Žinosime, ar kokioje aikštelėje dar galime pridėti pramogų ar reikėtų kažko atsisakyti;
  • Pasiskaičiuokite, kiek vietos ir ploto kieme galite skirti nameliui. Žinant galimą apstatymo plotą taip pat atkris keletas variantų, kurie bus per dideli arba ženkliai maži, ypač jeigu kieme žais daugiau vaikų;
  • Nusistatykite savo prioritetus ir vaikų norus. Jeigu kaina neleidžia pasirinkti visko, aptarkite, kas vaikams aktualiau ir smagiau ar namelis ar tiesiog žaidimų aikštelę, kur būtų smėlio dėžė, supynės ir čiuožykla, o galbūt Jūsų vaikai nori tik namelio, kur galėtų patys susikurti savo žaidimų erdvę, galėtų pasikviesti draugus ir net smagiai žaisti stalo žaidimus? Tai taip pat labai aktualus klausimas renkantis namelį, atsižvelgti į vaikų poreikius.

Papildomi medinio namelio kriterijai renkantis

  • Taip pat ganėtinai svarbus dalykas ar norite impregnuoto namelio ar ketinate tai padaryti patys. Jeigu norite impregnuoto, reiktų išsirinkti, kokia spalva tiktų prie bendro kiemo vaizdo, taip pat išsirinkti ir papildomų priedų, tokių kaip čiuožykla ir supynės spalvas. Taip sukuriant gražų vaizdą kieme;
  • Jeigu renkatės iš ko pirkti medinį namelį atkreipkite dėmesį į pardavėjų atsiliepimus, visgi nemaža suma rizikuojama. Atkreipkite dėmesį į medieną iš kurios gaminami nameliai, bendravimą ir ar pardavėjas gali namelį pritaikyti pagal kliento poreikius. Tai labai svarbus aspektas nenorint permokėti už priedus, kurie galbūt Jūsų vaikams visiškai neaktualūs.
  • Taip pat svarbu ar randate bendrą kalbą su pardavėju, visgi reikia aptarti ir nuspręsti daug klausimų jog klientas būtų patenkintas ir gautų būtent tai ko nori. Ne visi turi kantrybės derinti kelis kartus kliento norų ir vėl viską perorganizuoti, bet taip netūrėtų būti, visgi tai brangus ir ilgaamžis pirkinys, dėl to viskas turi būti nuspręsta ir apkalbėta iki smulkmenų. Dėl to mūsų svarbiausias darbo variklis – laimingas klientas. Tai pati geriausia reklama.

Jei dar nesidomėjote, vaikų namelius atraskite ir Jūs – Mazyliopalepe.lt

Straipsniu talpinimas