Graviravimas lazeriu. Kas įtakoja paslaugų kainą?

Graviravimas lazeriu – viena populiariausių paslaugų sostinėje.

Kiekvienas vartotojas stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos apie jį dominančią paslaugą. Ne išimtis yra ir paslaugos kaina. Juo labiau, kad gausu paslaugų, kurios net neturi tikslios kainos – jos svyruoja. Viena tokių paslaugų, kurios kaina taip pat negali būti tiksliai įvardijama, yra graviravimas lazeriu. Taigi, pabandykime apžvelgti, kokie veiksniai lemia šios paslaugos kainą.

Graviruojamo piešinio dydis

Viena svarbiausių veiksnių, kuris apibrėžia šios paslaugos kainą, yra graviruojamo piešinio dydis. Kuo didesnis piešinys turi būti perteiktas ant pasirinkto paviršiaus, tuo daugiau gali kainuoti graviravimas lazeriu.

Maketo detalių dydis bei sudėtingumas

Graviravimas lazeriu - graviravimo paslaugos vilniuje

Dar vienas veiksnys, kuri taip pat turi įtakos paslaugos kainai, yra maketo smulkumas bei sudėtingumas. Kaip žinia, graviravimas lazeriu apima simbolių, skaičių, raidžių, piešinių perkėlimą ant pasirinkto paviršiaus. Vis dėlto, vieną ar vos kelis skaičius atvaizduoti yra kur kas lengviau, nei pavyzdžiui, piešinį ar ilgą frazę. Taigi, tokiais atvejais paslauga gali kainuoti brangiau.

Graviruojamų daiktų kaičius

Dar vienas kriterijus, nuo kurios taip pat priklausys paslaugo kaina. Graviruojamų daiktų skaičius – vieno gaminio graviravimas kainuos kur kas mažiau, nei kelių ar keliolikos. Tačiau taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios šią paslaugą teikiančios įmonės dideliems užsakymams (kai yra graviruojamos keliones dešimtys ar keli šimtai gaminių), teikia nuolaidas.

Graviruojamo daikto paviršius

Graviruojamo daikto paviršius yra dar vienas veiksnys, kuris turi įtakos galutinei šios paslaugas, gaminių, kurie yra pagaminti ir trapių, trumpiau tarnaujančių žaliavų, graviravimas gali kainuoti daugiau.

Graviravimas skubos tvarka – brangesnis

Neretai pasitaiko atvejų, kuomet graviruotos dovanos reikia per ypač trumpą laiką.  Galima tik pasidžiaugti, kad kai kurios įmonės vykdo užsakymus skubos tvarka. Tačiau tai, žinoma, kainuoja brangiau.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad graviravimo lazeriu paslaugos kaina priklauso nuo šių veiksnių: graviruojamo piešinio dydžio, maketo smulkumo bei sudėtingumo, graviruojamų daiktų skaičiaus bei paviršiau ypatybių. Taip pat ši paslauga kainuos brangiau, jei pageidausite, kad užsakymas būtų atliktas skubos tvarka.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad kai kurios įmonės šiai paslauga yra linkusios teikti akcija. Taigi, jų metu, graviravimas lazeriu gali kainuoti pigiau. Taip pat yra įmonių, kurios lojaliems klientams suteikia nuolaidų. Tai gali tapti svarbiu rodikliu sprendžiant klausimą, kurios įmonės paslaugas pasirinkti.